all-pages-bg.png

OxyGeneo, tripolárna rádiofrekvencia

OxyGenoe+.png
OxyGenoe+ 2.jpg

  OxyGeneo zlepšuje tón pleti, vyrovnáva jej štruktúru, zjemňuje prvé vrásky a vyživuje ju. Po ošetrení je pokožka vláčna, farebne zjednotená, hydratovaná a má celkovo vyvážený, prirodzený vzhľad. 

   OxyGeneo je inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom hneď po ošetrení. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a pre širokú vekovú skupinu. Na trhu je veľa prístrojov napodobňujúcich OxyGeneo, na prvý pohľad  nerozlíšiteľné od originálu, ale OxyGeneo- Pollogen so svojou patentovanou technológiou a originálnymi inovatívnymi tabletami je len jedno!!

Priebeh ošetrení:

1. Tripolárna rádiofrekvencia – prehriatie pokožky, vďaka čomu dochádza k nabudeniu kolagénu a elastínu v pleti. Výsledkom je pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné, vhodné pre všetky typy pleti a môže sa robiť počas celého roka.

2. OxyGeneo prináša 3 zákroky v 1 ošetrení súčasne:

- exfoliácia vonkajšej vrstvy pokožky – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.

- výživa -pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky.

-okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

3. Masáž s  aplikiáciou adekvátneho výživného sére

Trvanie ošetrenia: záleží od počtu ošetrovaných oblastí a od toho, či sa pred ošetrením realizuje aj tripolárna rádiofrekvencia
Počet procedúr-    3 ošetrenia  po sebe s odstupom  7-10 dní, potom udržiavacioe ošetrenie 1x mesačne, ošetrenie možno realizovať aj pred výnimočnoui udalosťoou /oslava, ples, svadba.../
I
Priebeh procedúry-  odlíčnie a očistenie pokožky,  nanesenie špeciálneho gélu, ošetrenie oblasti tripolárnou rádiofrekvenciou /pred rádiofrekveciou  odloženie náušníc, retiazky../ ,  nanesenie gélu a ošetrenie tabletou podľa  typu pokožky /mastná pleť, pigmentácia,  omladenie/, nanesenie výživného séra
Regenerácia po ošetrení:   žiadna
Kontraindikácie: retinoidy, zapálené  akné, akútne kožné ochorenie, rosacea, pri rádiofrekvencii  aj kardiostimuláror